III Koolitused

Organisatsioonile

1. Personalitöötaja ABC

Ettevõtetele, kus on inimene, kes tegeleb personalitööga või hakkab seda tegema, aga ei ole piisavalt teadmisi ja kogemusi ning juba on kuhjunud rida küsimusi? Pakume personalitöö koolitust inimestele, kelle kogemused valdkonnas on väikesed või puuduvad üldse (juhid, raamatupidajad, sekretärid). Kindlasti katame kõik teemad, mis puudutavad kohustuslikku personaliarvestust ja tööõigust ettevõttes. Vastavalt ettevõtte spetsiifikale kohandame koolituse vastavalt ettevõtte vajadustele.

2. Efektiivne värbamine

Iga ametikoht nõuab spetsiifilist lähenemist, et kasutada tulemuslikke teid õige inimese leidmiseks. Õpetame, kuidas värbamisprotsessi juhtida, mis on kirjutamata reeglid kandidaatidega suhtlemisel, mida, kui palju ja kuidas räägitakse kandidaatidele organisatsioonist, kuidas läbi värbamisprotsessi teha PRi. Eraldi käsitleme intervjuu läbiviimist, kuivõrd mulje, mis kandidaatidele jääb ettevõttest selle käigus, sõltub eelkõige intervjueerijast. Kuidas edastada eitavat vastust nii, et kandidaadid tunnevad end vaatamata ei-vastusele kõrgelt hinnatuna ning mulje värbamisest ja ettevõttest jääb positiivne.

3. Tööintervjuu läbiviimine

Tööintervjuu läbiviija on kui psühholoog, uurija ja müügimees ühes isikus. Selleks, et tööintervjuu oleks eesmärgipärane ja edukas, ei ole vaja ainult häid küsimusi. On vaja lugeda ridade vahelt, müüa oma ettevõttet, küsida küsimusi, mida kandidaat ei oska oodata ja reageerida paindlikult, kiiresti ja professionaalselt tekkivale arutelule ja küsimustele. Treenime kõiki neid oskusi läbi praktiliste koolituste. Ka inglise keeles.

Kontakteeruge meiega cv@mconsult.ee ja koostame Teie vajadustele sobiva koolituspaketi.

Tööotsijatele

CV ja motivatsioonikirja koostamise koolitus

Tööintervjuu läbimängimine

Esileht
Uudised
Värbamine
Kontakt